Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
2 znane typy męskich butów

ibuty

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

Mój profil

Napisane przez zainteresowanego butami

Opis bloga

iButy Blog - zainteresowanie modą

mój avatar

archiwum

    2016
    Czerwiec
    Maj

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 60904 osób

iButy Blog2 znane typy męskich butów

Panie od zawsze interesowały się swoim wizerunkiem, a w obecnych czasach w ich ślady poszli mężczyźni. Coraz częściej czują oni potrzebę bycia świadomym, jak wypada się ubierać aby być reprezentacyjnym dla reszty świata. Odnosi się to do wybrania odpowiednich ubrań, akcesoriów i butów. Wszystko dopasowane do konkretnej okazji. Buty to jedne z tych rzeczy, które robią największe wrażenie na ludziach. Ważne jest, by adekwatnie je dopasować do ubioru. Nie chcesz być przecież pośmiewiskiem, aby do garnituru nosić buty sportowe. Potrzebne będzie odwiedzenie odpowiedniego sklepu.

Prócz specjalnych okazji są jeszcze takie chwile jak spędzanie czasu z znajomymi, rodziną i bliskimi. W czasie codziennych spotkań nie powinno się ubierać się niezwykle elegancko, więc i obuwie nie musi takie być. Oto dwa typy butów, które łatwo można dostosować do codziennego stroju.

Trampki – są najlepszą alternatywą na zwykły dzień. To zamknięte obuwie utrzymuje nogi w cieple i zapobiega przenikaniu kurzu i brudu. Ma nieco sportowy wygląd, który pozwala wyglądać elegancko, kiedy skojarzy się je z dżinsami i komfortową koszulą. Są czasami amortyzowane pianką w celu ochrony stopy.

Sandały – mogą służyć jako kapcie, gdzie wystarczy wsunąć w nie nogę i już jesteś gotowy do działania. Można je nosić codziennie spędzając czas na plaży, w trakcie lokalnych wypraw na zakupy bądź zwyczajnie odwiedzając kolegę na filiżankę kawy. Są lekkie i można je bez trudności transportować, co ułatwia wyjazdy plenerowe na weekend.

Dodane dla Jana obuwie.


12:24:30 13/06/2016 [Powrót] Komentuj