Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Szukasz wygodnych butów? Oto wskazówki, które Ci pomogą

ibuty

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

Mój profil

Napisane przez zainteresowanego butami

Opis bloga

iButy Blog - zainteresowanie modą

mój avatar

archiwum

    2016
    Czerwiec
    Maj

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 60904 osób

iButy BlogSzukasz wygodnych butów? Oto wskazówki, które Ci pomogą

Buty mogą być nadzwyczaj atrakcyjne ze względu na design, natomiast faktem jest, że nie każde obuwie koniecznie musi być wygodne dla Twoich stóp. Niektóre będą oszałamiać swoim wyglądem, lecz po kilku godzinach w nich przebytych zaczniesz czuć ból. Jedynym sposobem na wyśmienity design i poczucie pewności siebie jest skupienie się na komforcie. Jest kilka rzeczy, które możesz uczynić żeby utwierdzić się, iż nabywasz najbardziej komfortowe buty dla Twoich stóp.

Wskazówka 1 - Zdecyduj się na noszenie butów z zaokrąglonymi „nosami”. One są najlepsze, bo zapewniają, iż palce nie będą zmuszane do nienaturalnych pozycji, które będą dla nich niedogodne. Można też wybrać owalne albo kwadratowe, o ile będziesz pewien, iż będzie w nich wystarczająco dużo miejsca.

Podpowiedź 2 – Przed kupnem zweryfikuj, czy buty nie są dla Ciebie za ciężkie. Jeżeli są cięższe niż zwykłe obuwie to mało prawdopodobne że będzie się w nich dobrze chodzić. Mając na uwadze, iż możesz być na nogach cały dzień powinieneś decydować się na lekkie obuwie, żeby nadto nie obciążać nóg.

Sugestia 3 – Spróbuj spaceru na twardej powierzchni. Wzmocniona wykładzina w większości sklepów obuwniczych może sprawić, iż będziesz w stanie stwierdzić, czy w przyszłości będą one komfortowe. Przed zakupem spróbuj więc pospacerować na powierzchni jak kafelki lub drewno.

Sugestia 4 – Rozważ stosowną amortyzację pod stopami w butach. Musisz zweryfikować, iż będziesz miał miękką podeszwę. Możesz to wypróbować szybko poprzez „stukanie” podeszwą o posadzkę. Dźwięk jak pukanie do drzwi znaczyć będzie, że but nie posiada odpowiedniej amortyzacji.

Dodane na podstawie lunaobuwie.pl - sklep z klapkami damskimi.


12:23:26 13/06/2016 [Powrót] Komentuj