Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Proste zasady odpowiedniego ubioru

ibuty

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

Mój profil

Napisane przez zainteresowanego butami

Opis bloga

iButy Blog - zainteresowanie modą

mój avatar

archiwum

    2016
    Czerwiec
    Maj

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 60904 osób

iButy BlogProste zasady odpowiedniego ubioru

Każde działanie podlega pewnym regułom i nawet sposób odpowiedniego ubioru winien trzymać się paru sztywnych wskazówek. Jeśli sądzisz, że starczy zakupić markowe ubrania i wszystko będzie pasować to jesteś w błędzie. To najważniejsza zasada: noszenie firmowych ubrań nie dokona, iż będziesz natychmiast wyglądać dobrze. Markowa odzież może być podwaliną, lecz nigdy nie będzie starczającym warunkiem dobrego wizerunku. Przyjrzyjmy się pewnym zasadom, dzięki którym będziesz wiedział jak dobierać do siebie rzeczy.

Skoncentruj się na klasycznym wyglądzie

Style w modzie zmieniają się z każdą chwilą. Najlepszą rzeczą jaką możesz zrobić to ubieranie się w powszechny sposób. Skup się na stroju, który nigdy nie wychodzi z mody i zawsze jest na czasie. Szukaj kolorów, które najbardziej odzwierciedlają Twoje cechy osobowości.

Ignoruj znane marki

Ubieranie się musi być rozsądne. Nadzwyczaj istotna jest zasada, aby nie stać się niewolnikiem tych wszystkich wiodących marek. Jeżeli jesteś w stanie nabyć szalenie drogie ubrania znanej marki to musisz zadać sobie pytanie: czy rzeczywiście jest Ci to niezbędne? A może chcesz mieć tą rzecz w szafie tylko ze względu na markę? Istnieje duże prawdopodobieństwo, iż taki sam styl, design i kolor osiągalne są w innym sklepie w cenie detalicznej, która będzie bardziej przystawała do Twojego portfela.

Eksperyment z kolorami

Czarny, błękitny i granatowy to standardowe kolory przeznaczone dla mężczyzn. Jednak każdy może eksperymentować z kolorami, zwłaszcza z odcieniami i stonowanymi barwami.

Opublikowane z wykorzystaniem sandały Tamari.


12:22:26 13/06/2016 [Powrót] Komentuj