Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Buty damskie na różne okazje

ibuty

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

Mój profil

Napisane przez zainteresowanego butami

Opis bloga

iButy Blog - zainteresowanie modą

mój avatar

archiwum

    2016
    Czerwiec
    Maj

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 60904 osób

iButy BlogButy damskie na różne okazje

Zawsze tak było, iż damy miały o wiele więcej butów niż mężczyźni. Głównie dlatego, iż panie czują większą potrzebę bycia modną. Kobietom nie zawsze jest łatwo odszukać wysokiej jakości buty, bo moda zmienia się bardzo szybko. Chociaż to wspaniale mieć modne buty, to panie powinny posiadać buty na różne okazje, z których część nie musi być na topie.

Buty codzienne

Są takie dni w życiu większości dam, kiedy trzeba wykonać wiele różach czynności jak uprzątnięcie domu, odebranie dzieci ze szkoły czy zrobienie obiadu. W tych dniach niezbędna jest komfortowa para półbutów. Nie zawsze będą one tak modne jakby się tego chciało, ale podczas wykonywania całego szeregu prac najistotniejszy jest komfort.

Duże obcasy

Każda pani czuje się najlepiej, kiedy ma na sobie buty z dużymi obcasami. Obcasy są perfekcyjne na wieczory, gdy chce się na kimś zrobić pozytywne wrażenie. Jeśli wychodzisz do drogiej restauracji możesz pozwolić sobie na najmodniejsze buty. Istnieje sporo dobrych miejsc, gdzie można takie buty kupić zachowując jeszcze pieniądze.

Baleriny

Baleriny są nadzwyczaj modne, a kiedy się je nosi z prostą spódnicą otrzymać można bardzo dobry wygląd. Są idealne do pracy, przede wszystkim jeżeli wymaga ona wykonywania wielu czynności. Obcasy mogą prezentować się świetnie, lecz pod koniec dnia pracy często bolą nogi, więc może nie warto.

Lakierki

Większość kobiet powinna mieć parę niskich butów na obcasach. Chociaż nie maja one tych obcasów niezwykle wysokich nie są już tak wygodne jak płaskie buty. Są znakomite na niektóre okazje, takie jak rozmowy kwalifikacyjne.

W przeciwieństwie do mężczyzn kobiety w rzeczywistości potrzebują butów na różne okazje, ponieważ dzisiejsze panie podejmują się wielu funkcji.


12:20:43 13/06/2016 [Powrót] Komentuj